Kocaeli Kaya Grup 62. Yıl

1961'den bu yana başarıya koşuyoruz.

Glokal Mühendislik Taahhüt A.Ş., Kocaeli nin en eski firmalarından birisi olan Kocaeli Kaya Grup'un bir kuruluşudur.

1961 de kurulmuş olan gurubumuz, başarı ile tamamlanmış prestijli projeleri sonucunda gelişme göstermiştir.


2015 yılına kadar Kocaeli Kaya Elektromekanik adı altında elektrik taahhüt ve pano üretimine devam etmiş. Taahhüt işleri konusunda daha iyi hizmet verebilmek için bu tarihten itibaren Glokal Mühendislik ve Taahhüt ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur. Rack kabin ve özel tip pano üretimi Kocaeli Kaya Elektromekanik şirketi adı altında devam etmektedir.

Glokal Kalite Güvence Sistemleri standartları doğrultusunda uyguladığı son teknoloji ve tüm faaliyet alanlarında vermiş olduğu hizmet garantisi ile günden güne daha da güçlenmektedir.

 
 
Teknolojik çözüm ortağı olduğu projelerde, esas aldığı Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve kalite ilkeleri sonucu pazarda lider firmalar arasında yer almaktadır. Glokal, referansı olan modern binalar, üretim tesisleri, Alış-Veriş Merkezleri, Ticaret Merkezleri, Kamu ve özel eğitim kurumları, sağlık Merkezleri ve Turizm tesisleri gibi çok farklı sektörlerde başarıyla tamamlanmış onlarca prestijli projelerin sonucu olarak, müşterilerine daha iyi hizmet sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Glokal A.Ş. Mühendislik ve müşavirlik alanında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine uygulanabilir en iyi çözümleri sunar.
glokal-muhendislik-kurulus-ikon
1961

Kuruluş Yılı

glokal-muhendislik-tecrube-v1
62

Yıllık Deneyim

glokal-muhendislik-ekip
200+

Ekip Üyesi

glokal-muhendislik-proje
100+

Tamamlanmış Proje


Vizyonumuz

Glokal Mühendislik A.Ş. nin temel amacı müşterilerine “Teknolojik Çözümler” sunmaktır. Hedefimize ulaşmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve projelerin her safhasında müşterilerimizle yakın ve sıkı bir iş birliği kurarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz projelerde en uygun yapısal uygulamaları sunuyoruz.


Misyonumuz

Glokal Mühendislik daime müşteri talep ve ihtiyaçlarını göz önüne alır. Teknolojik gelişim, güvenilir, hizmetin devamlılığı ve sürdürülebilirliğinin gelişmenin temel esasları olduğunu kabul ederek, müşterilerimize çözüm oluşturan sektörde lider firmalar arasında yer almaktır. Glokal Mühendislik yenilikçi yaklaşımları, teknolojik gelişmeler i takip eden benzer vizyona sahip firmalarla iş birliği kurarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

4 Ana Faaliyet Sahası
Bizi
takip edin.


İletişim